WYBIERZ SWÓJ PLANNER LUB KALENDARZ NA ROK 2017

Zbliża się nowy rok a wraz z nim nowe cele, zadania i oczywiście postanowienia. Jako, że sama mam tendencje do tego by Nowy Rok był dla mnie też powodem do zmian i rozliczeniem poprzedniego roku pomaga mi w tym mój planner/kalendarz. W ubiegłym roku sama stworzyłam swój planner, okazało się to strzałem w 10, ponieważ mogłam bardziej zoptymalizować swój czas a tym samym zapisywać wszystkie swoje pomysły, zadania do wykonania i sprawy do załatwienia. Nie tylko miałam wszystko w jednym miejscu, ale też mogłam kontrolować czy wszystko idzie zgodnie z tym, co sobie założyłam. Mój planner był właściwie kalendarzem, który nieco zmieniłam pod własne potrzeby, jednak w tym roku zdecydowałam się by wybrać jeden z tych dostępnych na rynku.

Zdecydowanie zwracam uwagę na estetykę i design całego plannera/ kalendarza, dlatego starałam się wybrać te, które najbardziej zwróciły moją uwagę.

Pierwsze trzy, są to plannery na rok 2017. Przedstawiłam tylko wybrane wzory, jednak na stronach sprzedawców jest ich o wiele więcej. Bardzo kobiecy design, jednak mężczyźni również powinni znaleźć coś dla siebie, ponieważ w ofercie są także czarne oprawy.

1   2   3

Na zagranicznych stronach także można odnaleźć propozycje plannerów/ kalendarzy, które oferują ciekawe wzory.. Autor zapewnia, że dzięki ich plannerom odzyskamy radość poprzez stosowanie praktyk pozytywnego myślenia. Nie jestem przekonana, by aż taką moc miały takie plannery, jednak z pewnością ułatwiają kontrolowanie własnego czasu i założonych celów.

1  2  3  4

Jedyny, jaki napotkałam planner bezpośrednio skierowany do mężczyzn również zwrócił moją uwagę i uważam, że jest to super pomysł, bo przecież nie tylko kobiety mają potrzebę organizacji i planowania swojego czasu.

1   2

Poniżej zestawiłam kalendarze, które szczególnie zwróciły moją uwagę. Czytając opisy każdego z kalendarzy okazuje się, że oferują one nie tylko podział dni w roku, ale także dodatkowe sekcje inspirowane plannerami. Jeśli chodzi o porawę zwlaszcza w 3 propozycji, to jest zaledwie jedna z wielu jaką oferuje sprzedawca, więc pewnie każdy znajdzie coś dla siebie.

1   2   3

Organizer Design your life oraz Planner Pani swojego czasu są stworzone przez blogerki. Każdy z nich ma ciekawą formę planowania dnia, inspirowania i tworzenia własnych treści. Inspirational planner to zdecydowanie inspirowany sztuką planner z dużą ilością motywacyjnych cytatów.

1   2   3

Na koniec przedstawiam swoich ulubieńców. Minimalistyczne plannery, które zwróciły moją uwagę ze względu na swój design. Bez zbędnych dodatków, a jednocześnie bardzo kobiece i delikatne. Czarny kolor może być także idealnym plannerem dla mężczyzn który także ceni sobie minimalizm i prostotę.

1   2   3   4

Każdy z powyższych planerów/ kalendarzy ma wiele do zaoferowania. Można dokupować dowolnie naklejki, zakładki i inne dodatki ułatwiające nam poruszanie się w plannerze. Dodatkowo znalazłam także sklep Missplanner, w którym możemy całkowicie spersonalizować swój planner, poczynając od wyboru oprawy, aż po wkłady, jakie zostały w nim użyte. Jest to opcja dla osób, które nie mogą się zdecydować na żaden z gotowych plannerów.

A czy Ty wybrałaś/łeś juz swój planner/kalendarz na rok 2017 ?

0 Comments

Dodaj komentarz