Zaczynamy !

Jeszcze rok temu nie sądziłam, że zdobędę się na ten krok. Kiedy tylko pojawiła się myśl o założeniu bloga, kilka sekund później miałam mnóstwo wątpliwości czy dam radę i czy ktoś będzie chciał czytać moje treści.  I tutaj zaczęło się analizowanie. Czy warto?  A może to był strach przed czymś, czego nie znam. Równie dobrze może to być wymówka, że nie do końca się do tego nadaję. Choć skąd miałabym to wiedzieć, skoro nawet nie spróbowałam.

Kilka miesięcy temu wpadłam na cytat:

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj” – Mark Twain

Ten cytat ma niezwykła moc, głownie dzięki temu, że dotyczy się właściwie każdej dziedziny w naszym życiu. Jest tak wiele rzeczy, jaki można zrobić właśnie teraz by nie żałować w przyszłości.

Minęło trochę czasu, a powiedziałam o swoim pomyśle mojej starszej siostrze. To właściwie ona zbudowała we mnie pozostałą część wiary w siebie. Wóz albo przewóz.

Długo zastanawiałam się jak mam zacząć, czy powinnam się przedstawić a może streścić swój życiorys? Jednak zdecydowałam się na to, byście sami mogli poznać mnie poprzez treści, jakie tu przedstawię. Nie chcę nikogo przekonywać do siebie i tej strony a tym bardziej sztucznie zachęcać.

Krótko przestawiając ideę chciałabym by tutaj powstał blog lifestylowy.  Taki, w którym będę mogłabym pokazać trochę siebie, swoich pomysłów a tym samym rozbudzić Twoją kreatywność i więcej wiary w swoje możliwości.

0 Comments

Dodaj komentarz